Fretkowe filmy

Nasze bardzo sławne zwierzaki wystąpiły już w kilku produkcjach filmowych. Naszego autorstwa rzecz jasna. Filmiki pojawiały się na blogu, ale z czasem coraz trudniej je znaleźć (sami się na to "nacięliśmy"), stąd idea tej strony.
Zapraszamy na seanse!

grudzień 2011
Fretkowa toaleta - czyli Chwila przyłapana na myciu się we właściwy fretkom sposób. Od paru miesięcy polowałam, żeby uchwycić tę czynność. Wydaje mi się, że one to robią przez sen...
lipiec 2011
Ekipa rozmrażająca lodówkę. Skład - wiadomo (trzymanie zwierzątek z daleka od tak fascynującego zajęcia jest po prostu niemożliwe).
maj 2011
Nasza mała mechaniczka, czyli opowieść o tym jak Chwila pomagała/przeszkadzała Luźnemu w naprawie roweru ;-)
kwiecień 2011
Małe potwory jedzą całkiem pokaźne ilości surowej wołowiny. Tak, jest to główny składnik ich pożywienia. Gardzą drobiem i wszelkimi podrobami. Skosztują też jaj przepiórczych, ogórasa, arbuza, Chwila je też - o dziwo - jabłka, ale te smakołyki to w śladowych ilościach.
styczeń 2011
Pierwsza zima naszej małej dziewczynki. Przy okazji na spacerze był też bergamasco Berek (tzw. duża fretka) - on po doświadczeniach z chłopakami zachowywał dystans, ona bardzo chciała go poznać :)
sierpień 2009
Starokinowa opowieść o wyczynach dwóch samcorów :)
kwiecień 2009
Musieliśmy, po prostu musieliśmy to nagrać. Szósta rano, niedziela, a w domu trzask-trzask-trzask. Lepsze to niż łubudubudu wszystkich garów. Poza tym już im przeszło :)
luty 2009
Chłopaki mają parcie na szkło. Jak tylko widzą aparat czy kamerę porzucają każde, nawet najbardziej zajmujące zajęcie i wpychają nos do obiektywu. Wtedy doskonale widać ich koralikowe oczęta.
styczeń 2009
Nie do końca udany filmik, a to dlatego, że youtube zakwestionował muzyczkę - a rzecz była montowana pod muzyczkę. Niemy wygląda słabo. Ale w kolekcji jest. Teraz jaja przepiórcze to przysmak, wtedy to była nowość :) I ubaw dla nas.
marzec 2008
Debiut na youtube - nasz i Momenta. Skąd tyle odwiedzin? Pojęcia nie mamy. A filmik był testem nowego telefonu Beti (w którym była kamerka).